анонімний

Читачі дізнаються, як розпоряджатися своїми грошима, починаючи з щомісячного бюджету. Потім вони дізнаються про належне інвестування, фінансову організацію та уникнення заборгованості за особистими кредитними картками. Оскільки жоден з них не є предметом, який ви вивчаєте в коледжі, ця книга є чудовим єдиним посібником з більшості цих фінансових тем, що цікавлять людей молодших за середній вік.

Найбагатша людина у Вавилоні Джордж Класон

Моя мета – надати карту грошових стратегій, які допоможуть вам пришвидшити свій попередній вихід на пенсію та витратити час на те, що має сенс. Я дуже оцінив, що всі розділи цієї електронної книги мали хороший крок до дії. “Вся публікація написана таким чином, що допомагає обговорювати фінанси разом із партнером. У кожному розділі була дата, яку ви робите разом із вашим партнером, що має стандартний результат економії та збільшення ваших грошей. «Вибір FI може бути приємним читанням з діючими методами для всіх на шляху до економічної незалежності.

Фінансова свобода

Коротше кажучи, книга говорить вам, що отримати задоволення від безборгового життя можна лише за умови, що ми можемо дотримуватися якоїсь основної економічної дисципліни. Довгий час вважався однією з кращих книг про особисті фінанси, “Загальний обмін грошей” допомагає студентам коледжу зрозуміти, як взяти участь у надійному фінансовому плануванні та якнайшвидше почати виплачувати позики на освіту студентів.

Я навчу вас бути багатим

Я натрапив на цю книгу досить легко для читання і, безумовно, допоможе вашій готівці заробляти гроші. Ця книга покаже вам не тільки, як продовжувати будувати багатство, але як саме це робити. Як тільки ви зрозумієте та застосуєте основні прийоми, ви повинні освоїти секрет справжніх і тривалих результатів. Отже, час зізнання, я не читав цю класику, але … так чому це може бути в списку? Ну, будь-хто, хто яперевірка інн

Підштовхування: вдосконалення рішень щодо здоров’я, багатства та щастя, Річард Х. Талер та Касс Р. Санштайн

Книга викладає базові грошові знання та відстоює думку про життя без боргів. Автор пропонує покроковий напрямок виховування економічної дисципліни серед своїх читачів. У цьому заповіднику Vitug допомагає читачам зрозуміти, як правильне фінансове управління служить опорою загального стану здоров’я та добробуту. Книга дає можливість студентам коледжів та молоді дорослим створювати реальні короткострокові та довгострокові цілі та надає дорожню карту для їх досягнення. Досвідчений інвестор у нерухомість, який рано вийшов на пенсію, Чад Карсон, ділиться своїми випробуваними інвестиційними способами, щоб створити достатньо пасивного грошового потоку, щоб вийти на пенсію у 37 років. «Керівництво Bogleheads щодо інвестування – це трохи неповажна, пряма інформація для інвестування для всіх.

Але спочатку збережіть 10: головний простий рух грошей, який може змінити ваше життя

Якщо ви любите читати книги у такому форматі, це буде добре для вас особисто. Для цього багато або всі представлені тут продукти можуть бути від наших партнерів. Будьте в курсі наших останніх домашніх історій, ставок іпотечного кредитування та порад щодо рефінансування.

Broke Millennial: Ерін Лоурі, Ері Лоурі, припиніть викручування та отримайте своє фінансове життя разом

У “Загальному перетворенні готівки” Дейв Ремзі представляє сім кроків, які є найбільшим ринком його філософії особистих фінансів без боргів. Якщо ви боретеся з боргами, ознайомтеся з його кроками щодо розробки підходу до снігової кулі на основі нульового бюджету та кредитної заборгованості, щоб виплатити все – від кредитних карток до студентських позик. Позитивні відгуки про електронну книгу підкреслюють її дуже просте повідомлення та прості кроки.

  • Написання Патріса негайно надсилає електронне повідомлення
  • Звичайно, складання бюджету та управління готівкою здається простим, але якби це було так, то це було б у всіх.
  • експерти.
  • сертифікований бухгалтер і мама трьох дівчаток, Енн-Лайз Багатство дійсно хоче подолати цей розрив, надихнувши чорношкірих взяти під свій контроль свій бюджет і створити багатство поколінь.

Він регулярно пише про інвестиції, борг за студентською позикою та загальні теми особистих фінансів, призначені для тих, хто хоче заробити набагато більше, вийти з боргів і почати нарощувати багатство на наступні роки. Цей посібник ще раз видає Сьюз, вирішення таких фіскальних проблем, як студентські позики, борг, студентська позика, платіжна картка, борг та страхування. Він передає право людям, яким вперше потрібна допомога для вирішення фінансових питань та фінансового плану. Хоулман називає це “далеко і більше моєї улюбленої книги про особисте фінансування”, а Сетхі, який також рекомендує її, запитує: “Якщо ти хочеш бути багатим сам, що набагато кращого рішення для вивчення, ніж вивчення тих багатих людей?

Ви погано заробляєте гроші Джен Ожеро

Коли вам виповнилося двадцять-тридцять років, ви, мабуть, знаходитесь на нижчому рівні свого потенціалу заробітку, боретеся з боргами і, можливо, ще не почали роздумувати про вихід на пенсію. І той факт, що дуже багато публікацій про особисті фінанси на ринку відчувають, що вони орієнтовані на безборгових заробітників із шести грошей, не допомагає. “Я започаткував сайт з бодібілдингу лише за результатами цієї публікації про особисті фінанси, яку я прочитав. А тепер я роблю комплімент у своєму підкасті про підприємництво також усім, хто хоче зайнятися бізнесом.

Ідеї ​​пасивного доходу, які ви можете використовувати для створення справжнього багатства

Читачі, які хочуть пристосувати свою економічну поведінку до більш стійкого майбутнього. Bankrate дотримується жорсткої редакційної політики, щоб допомогти вам довіряти, що наш вміст є чесним і точним. Наші удостоєні нагород редактори та репортери створюють справжній та точний контент, який допоможе вам прийняти правильні фінансові рішення. Вміст, розроблений нашою редакцією, є об’єктивним, фактичним, а не під впливом наших рекламодавців.

“Що робити з готівкою, коли криза охоплює” Мішель Сінглітари

У цій книзі автор описує всі фінансові кроки, які жінки повинні робити в різному житті, щоб підготуватися до наступних років. Він проводить вас через поради щодо економії на короткочасні та довгострокові цілі, а також гарантує, що ви колись зможете вийти на пенсію. У цій публікації я висловлюю 7 найкращих посібників щодо особистих фінансів, які потрібно прочитати у 2021 році, якщо ви готові змінити свої фінанси. Один із багатьох оригінальних керівництв щодо особистих фінансів, „Думай і збагачуй”, був опублікований у 1937 р. Після фантастичної депресії. Уроки книги викладені в інтерв’ю з успішними людьми вашого часу, до яких увійшли Генрі Форд, Джон Д. Рокфеллер та Чарльз М. Шваб. «Замість того, щоб концентруватися на цифрах та практичних заходах, як це робить багато інших книг про особисті фінанси,цей націлений на вашу емоційну реакцію та на те, як ви думаєте про гроші », – сказав Лотіч.

На цьому веб-сайті пропонуються пропозиції від компаній, які компенсують нам. Ця компенсація може вплинути на те, як і де товари з’являються на цьому веб-сайті, включаючи, наприклад, порядок, у якому вони можуть відображатися в межах типів лістингу. Але ця компенсація не вплине на інформацію, яку ми публікуємо, або на критику, яку ви бачите на цьому веб-сайті. Ми не включаємо всесвіт компаній чи економічних пропозицій, які можуть бути вам доступні. Коллінз в основному розбиває те, як потрібно розглядати питання накопичення багатства, починаючи від скорочення витрат і закінчуючи інвестуванням у індексні фонди з низькою вартістю.

Але він включає звіти деяких найбагатших людей минулого періоду 19-го та початку 20-го століть, поєднуючи навчання, яке організовувалось навіть до 2020 року. Напрямки “Простого шляху до багатства” вперше були викладені в ряді листів автором його доньці, і в книзі не бракує доступних та дієвих пропозицій щодо інвестування. У деяких главах він набуває легкого і невимушеного відтінку, але не цурається пояснень і більш складних тем. Це найвищий рейтинг особистих фінансових резервів у контрольному списку, із понад 3800 оглядів Amazon та середнім рейтингом 4,8 зірки.

Найкраща психологія: Психологія грошей

Видання використовує екологічний метод особистих фінансів, зосереджуючись на тому, як хороші економічні звички допомагають захищати довкілля та зменшувати відходи. Ось чому двоє найбільших імен у світі справжньої нерухомості об’єдналися між собою, написавши, мабуть, найповніший посібник, фактично написаний на початку вигідного підприємства з інвестування в нерухомість. Вони живуть за рахунок своїх кредитних карток, можуть мати медичне страхування, а можуть і не мати, і здаються настільки короткими в кінці місяця, що думка заощадити гроші насправді жартує. Я просто не хочу витрачати своє життя на багато роздумів. ” Це відкрило очі. Мости для будівництва, умови для лікування, договори для переговорів, гори для підйому, технології для генерування, діти для навчання, бізнес для ведення бізнесу. Фінансова стратегія на одній сторінці,СЕО та фінансовий радник Сем Хендерсон пропонує вам простий процес адаптації грошового плану, який відповідає усім вашим цілям та потребам.

Кінцеві путівники

Уявіть, як би ви відчували свій бюджет і не були в боргу. Повний довідник Фонду Дейва Рамсі висвітлює викладання грошей Дейвом до Я, включаючи те, як саме бюджетувати, економити, скидати особистий борг та інвестувати. Сьогодні ми ознайомимось з найкращими фінансовими книгами, які допоможуть збільшити ваш добробут, збільшити вашу фінансову хватку або просто збільшити базу знань. Бестселер Джека Кенфілда та Джанет Світцер, безумовно, святкує своє 10-річчя, маючи оновлене видання. У переглянутій книзі пояснюється, як підвищити свою впевненість, застосувати їх інформацію до повсякденного життя та досягти своїх цілей.

“The Science of Getting Richis” – книга, написана письменником “New Thought Motion” Уоллесом Д. Уотлсом і опублікована в 1910 році компанією “Елізабет Таун”. «Ви погані, заробляючи гроші, почнуть вас минати страхи та камені спотикання, які не дозволили досягти фінансового успіху. Неохоче вона погоджується викладати Санг Лі, і тому робить це з точно такою ж суворістю, яку вона покладала на свої серійні обов’язки, поки вони обидва не зрозуміють, як грамотність має силу вселити довіру і перевершити обставини. Якщо ви шукаєте найкращі книги з фінансів, то ви потрапили в потрібне місце. Будь ласка, проконсультуйтеся зі своїм інвестиційним фахівцем, перш ніж застосовувати будь-які поради.

Вперше вона була опублікована в 1937 році до Великої депресії, а також висвітлювала філософію таких чудових людей, як Томас Едісон, Генрі Форд і т. Д. З часом книга зазнала різних оновлень, щоб додати нову породу великих умів, таких як Білл Гейтс, сер Джон Темплтон та ін., Щоб забезпечити, щоб основні уроки в ньому продовжували залишатися актуальними навіть сьогодні. Автор дає вам змогу зробити набагато більше, ніж просто читати електронну книгу, покладаючи кілька повсякденних обов’язків, таких як написання своїх щоденних цілей.

Якщо особисті фінанси для вас нові, тоді вам слід ознайомитись із типовим 1997 року: «Багатий тато, нижчий тато». Цей том розповідає притчі про особисті фінанси, виступаючи за реальні активи та інвестиції, включаючи власність. Стенлі та Данко проаналізували поведінку та звички мільйонерів, щоб показати, як вони економить, витрачають та вкладають гроші. Виявляється, люди з чистим капіталом в 1 мільйон доларів або навіть більше, як правило, проживають у районах середнього класу, звичайно, не в закритих громадах. Кертіс Хірн, КФП компанії Smart Money Nation рекомендує цей індивідуальний фінансовий продукт для тих, кого спокушають матеріальні речі.