З другого кредиту і далі вже буде діяти стандартна процентна ставка – 1.99% в день. Ми працюємо цілодобово, і видаємо гроші як через сайт (онлайн), так і в відділенні (в нашій мережі понад 140 офісів в 20+ містах України). Що для цього знадобиться? Для отримання позики вам знадобляться українські паспорт і ІПН, і повноліття. Місце роботи, зарплата, стаж – нас теж цікавлять, але підтверджувати їх не потрібно: просто вкажіть своє джерело доходу в анкеті, без довідок і поручителів.

Відгуки клієнтів компанії Cashup з поганою кредитною історією

Раптово знадобилися гроші, а банк відхиляє Ваші запити в наданні кредиту, посилаючись на недостатньо хорошу, на його думку, кредитну історію? Неприємно, але ми постараємося Вам допомогти. Негативна кредитна історія може обмежити або зовсім закрити доступ до позик.

Надійний спосіб поправити КІ

Контакти та реквізити Розмір кредитування до ₴ під 0,01% До повернення Термін кредиту:65 днівДата закінчення кредитного договору:Сума кредиту:Відсотки і комісія: 0Всього

На яких умовах можна отримати гроші? У KF.UA не ділять клієнтів на «поганих» і «хороших»: якщо у вас зіпсована КІ – умови кредитування для вас не зміняться. При першому зверненні до нас, ви зможете отримати від 1000 до 4000 грн на термін до 30 календарних днів. Відсоткова ставка новим клієнтам завжди пільгова – 0,01%.

Сьогодні є реальна можливість оформити кредит з “заплямованою” кредитною історією, звернувшись в мікрофінансову організацію

обов’язково зажадають довідку про доходи (тоді як клієнтам з хорошою КІ можуть видати позику і без офіційного працевлаштування); умови стануть гіршими: зменшать запитувану суму і/або термін кредитування, або збільшать процентну ставку (або все це відразу); зажадають поручителя. А часто буває, що у видачі нового кредиту взагалі відмовляють.

Як підвищити довіру

Якщо ви швидко її повернете – ці дані потраплять у вашу КІ, і вона покращиться (навіть якщо сума і термін позики були мінімальні). Після цього можна спробувати подати заявку в банк. Чому в KF.UA готові видавати гроші клієнтам з поганою КІ?

Кредит з поганою кредитною історією і прострочками

Відмовити в новому кредиті вам можуть, якщо у вас зараз є непогашена і прострочена позика. Як позика в KF.UA може вплинути на КІ і на видачу кредиту в банку? Якщо вам потрібна сума більше, але через погану КІ її не схвалять в банку – ви можете швидко поліпшити кредитну історію, отримавши позику в нашій компанії.

Про компанiю Юридична Інформація Питання та вiдповiдi Блог Акцiї Як погасити кредит Послуги Клуб друзiв KF.UA Програма лояльності Стандартний Оптимальний отримати кредит з поганою кредитною історією в поиске гугл Пенсiйний Зручний Якщо по-простому – це інформація про кредити, які ви брали раніше. Якщо нічого не брали – ваша кредитна історія чиста.

Чи реально взяти кредит з поганою історією в банку, і чому? Теоретично – так, реально. На практиці клієнт може зіткнутися з декількома перешкодами: попросять надати більше документів;

https://www.youtube.com/watch?v=

Крім двох документів вам знадобляться e-mail, мобільний телефон і діюча картка будь-якого українського банку. Ви можете отримати гроші за короткий відрізок часу не виходячи з дому Всі фінансові операції і дані клієнта надійно захищені Детальнi умови кредитування

Приклад розрахунку відсоткової ставки: при отриманні першого кредиту в розмірі 1000 грн. на 65 днів сума до оплати складає 1065 грн. *Під 0,1% мається на увазі денна ставка за користування першим кредитом в пільговому періоді, який становить від 15 до 21 дня.

отримати кредит з поганою кредитною історією

Якщо брали, і погашали вчасно і без прострочень – вона позитивна. Якщо брали, і віддавали з простроченням – вона зіпсована. Поточний «стан» КІ може вплинути, якщо ви захочете отримати новий кредит.

https://www.youtube.com/watch?v=

Повторным клиентам кредит до 30 дней

Зіпсована кредитна історія з вини інших компаній: банк не відправив інформацію про погашення позики в бюро кредитних історій; в кредитній історії неправильно вказані дані;

Тобто якщо ви візьмете 2000 грн – стільки ж треба буде повернути, майже без переплати. Якщо звертаєтеся до нас вдруге і далі – сума буде підвищуватися. Максимум, що ми можемо видати – до грн на термін до 30 календарних днів.

Зазвичай це трапляється, якщо КІ зіпсувалася недавно. Де можуть точно видати кредит з поганою кредитною історією в Україні? Мікрофінансові організації теж перевіряють кредитну історію, причому за тими ж базами, що і банки. Однак якщо вона погана – це не стане точним приводом для відмови або погіршення умов.

Відсоткова ставка для лояльних клієнтів, з другого кредиту 1,8% в день або 657% в рік. Базова відсоткова ставка становить два відсотки в день або сімсот тридцять відсотків на рік. Подібні ситуації негативно вплинуть на кредитний рейтинг позичальника і на його подальші спроби взяти кредит в інших фінансових установах. Ми у соціальних мережах:

отримати кредит з поганою кредитною історією

Кредит від Creditkasa

відображення в кредитній історії позики, яку позичальник отримати кредит з поганою кредитною історією не брав; Зіпсована кредитна історія з вини позичальника:

отримати кредит з поганою кредитною історією

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК № 1009 від 27.03.2018, Ліцензія Нацкомфінпослуг, Розпорядження отримати кредит з поганою кредитною історією в ютюбе від 13.04.2018 № 559 Акційна відсоткова ставка для нових клієнтів 0,1% * на перший кредит.